Українська мова з "полуничкою": у підручнику за 10 клас помітили посилання на порносайт

Українська мова з "полуничкою": у підручнику  за 10 клас помітили посилання на порносайт

Фото: ТСН.ua

При переході за наданим посиланням, 10-класники потрапляють на порносайт.

Підручник з української мови авторства Олександра Авраменка за 10 клас потрапив у скандал. На одній зі сторінок виявили посилання на порносайт.

Чому так сталося, розбирався ТСН.ua.

У підручнику "Українська мова" за 10 клас авторства Олександра Авраменка за 2018 рік знайшли посилання на сайт з "полуничкою". Його розмістили у темі про те, чи потрібна у школах шкільна форма. Вбиваючи посилання у пошук, відкривається порносайт, помітили користувачі.

Слід зазначити, що аналогічне посилання є не тільки в електронній, але й в друкованій версії підручника.

Автор підручника Олександр Авраменко таким випадком засмучений. Він знає, що є така проблема у його книжці і вже звернувся до кіберполіції.

"Це взагалі було посилання на адміністрацію міста Новомиргород Кіровоградської області, але як нам сказали, це робота хакерів. Ми вже отримували дзвінки стосовно цього посилання і відреагували на це. Ми поскаржилися до кіберполіції", - розповіла ТСН.ua помічниця мовознавця Олександра Авраменка Оксана Авраменко.

Зараз посилання на адміністрацію міста Новомиргород дещо інше, ніж заявлене у підручнику - rada-novomirgorod.gov.ua

У Міністерстві науки і освіти України обіцяли надати ТСН.ua коментар з приводу "полунички" у підручнику з української мови згодом. 

Нагадаємо, що видавництво "Грамота" повинно переробити умовну позначку України без Криму в підручниках історії для 9-10 класів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація