Українська опозиція заговорила про можливе об'єднання

Валенитин Наливайченко заявив про початок переговорів щодо об'єднання опозиції, зокрема партій "Наша Україна" з "Фронтом змін", "Громадянською позицією" та "Собором".

Опозиційна партія "Наша Україна" почала переговори щодо об'єднання з партіями "Фронт змін", "Громадянська позиція" і партією "Собор". Про це заявив глава політради "Нашої України" Валентин Наливайченко.

"З усіма, хто користується підтримкою людей", - сказав він, відповідаючи на питання про ведення переговорів із зазначеними політичними силами.

При цьому Наливайченко підкреслив, що такі переговори ведуться на рівні політичних партій, а не на рівні їхніх лідерів, зазначивши безперспективність ведення таких переговорів з лідерами партій.

За його словами, переговори також ведуться на рівні районних та обласних організацій відповідних політичних партій.

Голова політради "Нашої України" висловив упевненість у позитивному результаті таких переговорів.

В свою чергу лідер "Народного Руху України" Борис Тарасюк пояснив, чому за рік нової влади опозиція так і не змогла об'єднатися.

"Нажаль, це є свідченням також і стану справ в демократичному таборі. Коли ведуться розмови про виключну опозиційність, про найкращу опозиційність, про об'єднання навіть говорять всі, але чомусь тих політиків, які говорять ці фрази ми не бачимо сьогодні на цьому мітингу", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, 2 березня соратники Ющенка об'єднались у парламенті. До депутатської групи "Нашої України" увійшли одинадцять народних депутатів. Головою групи обрано Зіновія Шкутяка.

Читайте також:

Наливайченко вимагає заборонити комуністів в Україні

Опозиція просить Європу захистити українців в Росії

"Наша Україна" знайшла спосіб, як проконтролювати чесність виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: