Українська пенсійна реформа добре продумана - Олександр Кваснєвський

Екс-президент Польщі підтримав українську пенсійну реформу.

Колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський підтримує українську пенсійну реформу.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна". "Я підтримую цю пенсійну реформу, оскільки вона добре продумана", - сказав польський політик.

Кваснєвський зазначив, що реформа була дійсно непростою та вимагала рішучості в її реалізації. "Я поважаю пана Тігіпка за те, що він вирішив піти з цим (проектом пенсійної реформи - Ред.) до українського парламенту. На мою думку, прагматичність в такому європейському мисленні дуже серйозно працює, і він це показав. Я бажаю йому всього найкращого", - зазначив екс-президент Польщі.

Він підкреслив, що українській владі не можна зупинятися на шляху реформ, зокрема, необхідно провести зміни в правовій системі і продовжити боротьбу з корупцією. Олександр Кваснєвський сподівається, що українська влада зможе це зробити. "Зараз такий момент, коли потрібно в цей складний період, коли весь світ, Європа в кризі, показати, що Україна - це серйозна країна, що тут уряд працює дуже ефективно для проведення реформ. Саме реформи принесуть економічний розвиток країни, повернуть до неї довіру", - зазначив польський політик.

Нагадаємо, з 1 липня Польща на півроку отримала головування в Європейському Союзі.

Читайте також:

Пенсійна реформа в перспективі нарощуватиме рейтинг Тігіпка - Павловський

Тігіпко довів справу до кінця - депутати ухвалили пенсійну реформу

Рада ухвалила пенсійну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: