Українська поліція затримала розшукувану за вбивство у Ростові росіянку

Жінку віддадуть в РФ, попри всі проблеми міждержавних стосунків.

У Слов'янську поліція затримала чоловіка та жінку, яких підозрюють у скоєнні вбивства в Ростові-на-Дону. Російські правоохоронці оголосили цих людей у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Наразі відомо, що злочин було скоєно на початку 2016 року. Пара ймовірних злочинців утекли на Донбас в надії, що їх там розшукувати не будуть. "Однак в ході проведення оперативно-профілактичних заходів слов'янські поліцейські встановили місцезнаходження розшукуваних і затримали їх на черговий орендованій квартирі", - сказано в повідомленні відділу комунікації поліції Донецької області.

Підозрюваний чоловік – громадянин України, тому його віддавати іншій державі не будуть. Наразі вирішується питання щодо притягнення його до кримінальної відповідальності на території України. "Затримана жінка, уродженка Ростова-на-Дону, вже найближчим часом буде передана російським правоохоронцям, що передбачається Європейською конвенцією про видачу правопорушників", - сказано в повідомленні української поліції.

Вітчизняні правоохоронці особливо наголошують на тому, що попри випадки, коли сусідня країна не видає розшукуваних українськими правоохоронцями зловмисників, поліцейські Донеччини дотримуються принципів, передбачених міжнародними договорами – тобто, діють винятково у правовому полі та в межах загальновизнаних цивілізованих правил.

ВідеоСтали відомі імена росіян, які готували замах на вбивство прем'єр-міністра Чорногорії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: