Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська порнозірка Wiska в Чехії стала домогосподаркою, яка збирає пожертви

Анастасія чекає на отримання чеських документів.

Українська зірка "фільмів для дорослих" Анастасія Хаген живе в Чехії  на пожертви. Про це Вестям розповів чоловік порнозірки Олександр Хаген.

"Дружина зараз займається домашнім господарством і чекає на отримання чеських документів, щоб влаштуватися на роботу, але чітких планів у неї немає. Насті ніхто не допомагає з будинком, бабусі і дідусі до нас не приїжджають", - розповів Олександр.

Хагени живуть в селі, яке знаходиться в 15 хвилинах їзди від Праги, у власному будинку.

"Я відкрив в Чехії бізнес, купив три авто, найняв чехів на роботу. Але це чомусь здалося недостатнім для отримання документів, і мені відмовляють у постійному проживанні", - поскаржився він.

Як каже Олександр, його дружина живе на пожертви. Їй допомагає громадська організація Berkat, яка відкрила валютний рахунок. За словами чоловіка Анастасії, буквально за останні два тижні вони набрали 5 тис. євро. Ці гроші їй потрібні для купівлі страховки.

"В Чехії корупція є тільки на вищому рівні. Олександр Тимошенко отримав свій статус біженця протягом 14 днів, тому що він виявився другом колишнього президента Вацлава Клауса. І Данилишин дуже швидко отримав свій статус. До речі, вони навіть не були в таборі біженців, їм одразу видали документи, що протизаконно в Чехії. А Насті відмовляють в отриманні статусу біженця", - розповів Олександр.

Нагадаємо, Анастасії Хаген Чехія остаточно відмовила в наданні притулку. Порноакторці світить 7 років за ґратами і статус "першої в Європі засудженої порнозірки".

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції