Перейти до змісту
Українська провідниця "скасувала" безвіз для 12-річної дівчинки в автобусі до Болгарії

Українська провідниця "скасувала" безвіз для 12-річної дівчинки в автобусі до Болгарії

Компанія пояснила дії своєї працівниці ненавмисною помилкою.

У Києві 12-річну дівчинку з біометричним паспортом не пустили на автобусний рейс Київ – Варна. Літній відпочинок у Болгарії для всієї родини ледве не зірвався, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бортпровідниці не сподобалося, що в тата, мами і навіть маленького сина в паспорті стояли вже непотрібні при безвізовому режимі Шенгенські візи, а в 12-річної Дарини Малишевої – ні. У причині відмови так і було написано: біометричний паспорт є, а візи немає. Розмовляти з представником посольства ця жінка відмовилася, посилаючись на "свої закони". Із керівництвом компанії-перевізника родині вчасно зв'язатися не вдалося. Тож до Болгарії родина екстрено добиралася літаком за власні гроші.

Відео У Києві 12-річну дівчинку з біометричним паспортом зняли з автобуса на Болгарію

Дирекція фірми "Еколайнс" називає інцидент помилкою молодої провідниці. Мовляв, так вийшло, що два тижні після впровадження безвізу на Болгарію їздили винятково туристи з Шенгеном, і коли робітниця побачила порожній паспорт – розгубилася. А у вихідний день не знайшлося старшого, хто виправив би її недбалість. Рішення стосовно компенсації клієнтам уже є, а от штрафом чи звільненням обернеться ситуація для стюардеси – ще визначаються.

Скандалом уже зацікавилися в уряді, де говорять про можливість позбавлення перевізника ліцензії в разі скарги на такі його дії.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин