Українська радіостанція запустила ремікс на жалобну пісню "Пливе кача" - після обурення слухачів його прибрали з ефіру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники Kiss FM назвали реакцію людей "неоднозначною".

Популярна українська радіостанція Kiss Fm транслювала ремікс на жалобну пісню "Пливе кача", присвячену героям Небесної сотні, які загинули під час сутичок на Майдані.

Після цього у соцмережах розгорівся скандал, на сторінці радіостанції з’явилися сотні гнівних коментарів. Тож ремікс вирішили прибрати з ефіру. 

"Радіостанція Kiss FM вдячна вам за увагу до нашого ефіру та за вашу небайдужість. Як ми побачили, ваша реакція на пісню "Пливе кача" виявилась неоднозначною. Ми вас почули й тому прибрали її з ефіру", - йдеться на сторінці радіостанції у Facebook.

Представники Kiss FM запевнили, що не мали на меті нікого образити і попросили вибачення у "всіх, чиї почуття зачепили".

"Хоча, як ми вважали, пісня створена в мінорній стилістиці, як і належить у цій ситуації. Ми завжди пам'ятаємо про наших героїв та поважаємо кожного з них та їх рідних. Вдячні за вашу реакцію та коментарі", - додали на радіостанції.

Шановні слухачі! Радіостанція Kiss FM вдячна вам за увагу до нашого ефіру та за вашу небайдужість. Як ми побачили, ваша...

Опубликовано KISS FM UKRAINE Среда, 13 мая 2020 г.

Натомість це вибачення спровокувало лише нову хвилю обурення. Люди влаштували бойкот Kiss FM і вимагають закрити радіостанцію. Як стало відомо, виконавцем треку Tysha є DJ Ndub.

Нагадаємо, раніше схожий скандал стався через пісню "Горіла хата" в шоу "Вечірній квартал", якій було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор імені Верьовки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції