Українська студія заявляє про захоплення

Працівники "Укртелефільму" заявляють про чергову атаку на підприємство та спробу його захоплення.

Руслан Смаков
УНІАН
Руслан Смаков заявляє про чергове захоплення студії "Укртелефільм".
Працівники студії “Укртелефільм” заявляють про чергове захоплення території студії.
 
Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив заступник генерального директора “Укртелефільму” Руслан Смаков.
 
За його словами, 1 серпня студію захопили невідомі особи. Він повідомив, що на територію прибуло близько 30 осіб разом із судовими виконавцями, які зачитали рішення суду. Після цього вони вилучили печатку студії, а також усі важливі документи. 

Як сказав Смаков, разом з цими людьми були присутні й працівники міліції. При цьому він зауважив, що до міліції не було б питань, якби усе, що відбувалось, було законним. Заступник гендиректора зауважив, що до того студія переважно вигравала судові процеси, спрямовані на захист “Укртелефільму”. 

Смаков знову підкреслив, що працівники студії пов’язують захоплення з керівництвом Держкомтелерадіо на чолі з Едуардом Прутніком, яке “робить все, щоб знищити студію”. 

“Укртелефільм” вже неодноразово заявляв про рейдерство з боку службовців Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення. 

За інформацією Руслана Смакова, Держкомтелерадіо вже 8 місяців веде війну “без правил” зі своїми підлеглими. “Причина цього - земельна ділянка площею близько 3 га, на якій розташована студія “Укртелефільм”. Інша причина - фінансові активи студії”, - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: