Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська телекомпанія припинила мовити через потужну кібератаку

На телеканалі це пов'язують із професійною діяльністю.

Чорноморська телерадіокомпанія зазнала потужної кібератаки, яка призвела до серйозного збою роботи.

Атака сталася ввечері 3 серпня, йдеться на сайті телеканалу.

Одночасно були виведені з ладу усі ключові елементи управління ефіром, а також усі запасні копії та запасні інструменти. У телекомпанії вважають, що це свідчить про попередню підготовку атаки. Усе це призвело до того, що ефір може бути недоступний до 8 серпня. 

Президент Чорноморської ТРК Євген Каленський пов'язує кібератаку з професійною діяльністю каналу, у тому числі "з висвітленням теми російсько-української війни і вибудовуванням мосту через створену російською пропагандою ментальну прірву між громадянами України – жителями Криму, Донбасу і вільної частини країни".

Чорноморська телерадіокомпанія здійснювала мовлення в Криму до його анексії. Після того переїхала до Києва, звідки веде супутникове мовлення. На кримських ефірних аналогових частотах компанії зараз мовить російський державний телеканал "Россия 24".

Раніше повідомлялося, що Кіберполіція України відзначає істотне зростання хакерських атак на ресурси держустанов та міністерств, а також співробітників держорганів. Зловмисники прагнуть отримати доступ до мереж відомств. Здебільшого ці атаки відбуваються з РФ, але є і з України.

ВідеоРосійські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

Про це заявила міжнародна компанія-виробник мережевого обладнання. За даними корпорації, до зараження, напевне, причетні росіяни, адже хакерське програмне забезпечення містить код, використаний у попередніх кібератаках, у яких США звинуватили Росію. 

Російські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції