Українська труба зацікавила Естонію

Сторони обговорили поглиблення двосторонньої співпраці в рамках проектів "Україна – ЄС" з питань енергетичної безпеки.

Естонія виявила інтерес щодо умов і можливостей участі іноземних компаній у проектах з модернізації української ГТС.

Про це йшла мова на зустрічі уповноваженого президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського з делегацію Естонської Республіки на чолі з міністром економіки Ханом Партсом, яка відбулася за ініціативою естонської сторони.

Сторони обговорили комплекс питань щодо поглиблення двостороннього співробітництва в рамках проектів "Україна – ЄС", зокрема "Східного партнерства", з питань енергетичної та екологічної безпеки, повідомляє прес-служба голови держави.

Соколовський ознайомив естонську делегацію з ходом реалізації ініціатив президента, спрямованих на істотне підвищення рівня національної та регіональної енергетичної безпеки, диверсифікацію джерел, маршрутів і технологій енергозабезпечення.

Він також розповів про реалізацію спільної декларації ЄС- Україна за результатами міжнародної конференції з модернізації української газотранспортної системи та з можливостями щодо збільшення пропускної здатності української ГТС для транспортування газу зі сходу на захід.

Сторони обговорили перспективи реформування енергетичних ринків у контексті реалізації найновіших ініціатив ЄС та Росії.

Соколовський підкреслив, що Україна послідовно виконує усі зобов'язання в контексті реалізації стратегічного євроінтеграційного курсу, в тому числі щодо безперешкодного транспортування енергоносіїв.

Естонський міністр запросив уповноваженого президента відвідати найближчим часом Естонську Республіку з метою проведення консультацій щодо поглиблення багатосторонньої співпраці енергетичній сфері.

Читайте також:

ЄС будуватиме газопровід в обхід Росії та України

Путін передумав штрафувати Україну за газ

Нафтогін "Одеса-Броди" став приводом для міжнародного скандалу

Путін: Росія не претендує на управління українською трубою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: