Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська вчителька, яка претендує на мільйон, мріє витратити його на освіту сільських учнів

Нагородження переможця відбудеться у березні в Дубаї.

Українка вперше потрапила до списку 50 найкращих учителів світу. Кропивничанка Ганна Дудич побореться за першість та премію в мільйон доларів. Учительський рейтинг Global Teacher Prize існує третій рік. Шкільних викладачів нагороджують за нові підходи і прагнення зробити освіту в своїх країнах кращою, йдеться в ТСН.16.45.

Учителька працює в Кропивницькій гімназії імені Тараса Шевченка. Викладає англійську мову у середніх і старших класах. Сьогодні в неї вісім уроків і чергування по гімназії.

Ззовні звичайна українська школа. Однак підхід до викладання тут інший. Молода вчителька англійської раз у раз бере участь у різних грантових проектах, виграючи для рідної гімназії новітнє устаткування.

На уроках діти гуляють вулицями Лондона в окулярах віртуальної реальності, обговорюють побачене. Знання здобувають граючись і спілкуючись. Цей той випадок, коли на уроки учні йдуть з радістю.

Журі міжнародного вчительського конкурсу це теж оцінило. Нині Ганна Дудич вийшла до фіналу конкурсу. 50 найкращих вчителів обрали серед двадцяти тисяч претендентів з 179 країн світу. Переможцю ж вручать мільйон доларів на втілення власного освітнього проекту. В української вчительки він такий: 

"Обладнати такі стім-лабораторії в невеликих мікроавтобусах, в яких би знаходилося декілька комп'ютерів, мобільний Інтернет, можливо телескоп, можливо якісь документ-камери. Подорожувати з усім цим обладнанням по сільським школам і долучати дітей до стім-освіти", - розповідає Ганна Дудич.

Нагородження переможця відбудеться у березні в Дубаї, куди за кошти організаторів запросять фіналістів. Колеги та учні бажають своїй улюбленій вчительці перемоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції