Українське МЗС працює над новими правилами оформлення віз для іноземців

Проект підготовлений із урахуванням європейських стандартів.

У МЗС України готують нову редакцію правил оформлення віз для в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства.

У зовнішньополітичному відомстві відбулася відповідна нарада, де основними питаннями порядку денного було обговорення проекту нової редакції правил оформлення віз для в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства, підготовленої МЗС з урахуванням європейських стандартів, лібералізації візового режиму з окремими іноземними країнами (Перської затоки, КНР, Індії), шляхів спрощення порядку поїздок громадян України за кордон.

Також у ході наради було анонсовано початок тестової експлуатації з 17 лютого 2016 р. інформаційно-телекомунікаційної системи централізованого оформлення закордонними дипломатичними установами України віз іноземцям для в'їзду в Україну ІТС "Віза". 

Нагадаємо, що за минулий рік четверо громадян Росії отримали політичний притулок в Україні.  Про це повідомив начальник прес-служби Державної міграційної служби Сергій Гунько.  Водночас статус біженця отримали 7 росіян, а всього за захистом до України звернулися 86 громадян Росії. Усього станом на 1 січня в Україні проживає 2,5 тис. біженців і близько 600 громадян, які мають потребу в додатковому захисті.  Особам, які отримали політичний притулок, присвоюється статус особи, яка потребує додаткового захисту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: