Українське обличчя Playboy: як луганчанка переїхала до Львова і стала дівчиною з обкладинки

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

В окупованому Донбасі у молоді менше шансів зробити успішну кар'єру, ніж в інших містах України.

Луганчанка Валерія Радкевич поїхала з передвоєнного міста і потрапила в топ-моделі культового видання Playboy.

Про це повідомляє "Донбас.Реалії".

Дівчина живе у Львові та вчиться у Львівській академії мистецтв. Паралельно працює в італійській компанії, яка займається зйомками та дистрибуцією кіно. Валерія поїхала з Луганська до Львова ще восени 2013 року, напередодні Революції гідності. Але в Луганську залишилася її мати, тож всі жахи початку війни на Донбасі сім'я Радкевич відчула на собі. Після жорстоких розгонів проукраїнських мітингів Валерія евакуювала маму до Львова.

Після переїзду сім'ї довелося важко, але дівчині пощастило – вона потрапила на Паризький кінофестиваль і залишилася працювати в кінобізнесі. В Італії луганчанка знялася у фотосесії для подруги – дизайнерки одягу. Знімки сподобалися редакції журналу Playboy, і глянець вирішив запросити дівчину до них у якості моделі.

Фото: playboy.it

За словами дівчини, на зйомках для Playboy вона провела в студії 9 годин і роботу моделі вона вважає дуже складною.

Слава дівчини з обкладинки Playboy поки що ніяк не позначилася на житті студентки. Вона продовжує курсувати між Львовом та Італією, де займається дистрибуцією короткометражних фільмів.

Вона переконана, що в окупованому Донбасі у молоді менше шансів зробити успішну кар'єру, ніж в інших містах України.

 

"Є сенс робити ривок і вириватися. Зараз ще більше мотивації для них, тому що Україна навіть з якоюсь провінційністю трішки, яка у нас ще є, все одно дає більше можливостей. Навіть юридично, політично, легально – вчитися, та йти далі", – розповіла Валерія Радкевич.

Як повідомлялося раніше, найсексуальніша дівчина місяця за версією українського журналу Playboy, модель Ірина Іванова підкорила Instagram своїми пишними формами. На українку в соціальній мережі підписані більше двох мільйонів користувачів. Також дівчина потрапила в ТОПові публікації соціальної мережі. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація