Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське посольство невідкладно звернулося до Apple через "російський Крим"

Там вимагають виправити помилку.

Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple, яка підписала анексований Крим російським.

Про це повідомила пресслужба дипвідомства.

Від компанії вимагають виправити некоректне позначення Криму як частини Росії у додатках компанії.

"Українські дипломати також звернули увагу Державного департаменту та інших компетентних відомств США на ситуацію, що склалася", - йдеться в повідомленні.

We guess Ukrainians not giving any thanks to #Apple this #Thanksgiving! So let’s all remind Apple that #CrimeaIsUkraine...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Середа, 27 листопада 2019 р.

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі "Карти" на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Відео Пристайко відповів компанії Apple, яка підписала Крим російським

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple, яка підписала Крим російським. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог. І пояснив - так українці почуваються, коли хтось визнає Крим російським.

Пристайко відповів компанії Apple, яка підписала Крим російським

Зауважимо, раніше схожа ситуація була з компанією Google. Так, після зустрічі Піскарьова з директором з роботи з органами держвлади Google Russia Мариною Жуніч окупований український Крим став позначатися територією Росії. Проте йдеться лише про зміни для російських користувачів. В українській версії півострів позначений територією України, а у версії для стаціонарних комп’ютерів взагалі не вказується приналежність до країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції