Українське посольство в Москві в день виборів візьмуть під охорону

У Росії українці голосуватимуть за свого президента на території України. Їх охоронятиме московська міліція.

В день президентських виборів, 17 січня, російська міліція посилить охорону посольства України в Москві.

"На сьогоднішній день є всі підстави говорити, що російська сторона надає всіляке сприяння (в організації виборів – прим. ред.). Нам обіцяно, що 17 січня правоохоронні органи посилять охорону посольства і буде вжито всіх необхідних заходів, щоб гарантувати безпеку проведення виборів", - повідомив прес-секретар посольства України в РФ Олег Волошин.

За його словами, є підстави говорити, що вибори пройдуть спокійно, оскільки відповідно до законодавства виборчі дільниці створені на базі посольства та чотирьох генеральних консульств.

"Жодних зовнішніх дільниць в будь яких громадських місцях не створено. Тому формально можна говорити, що українці голосуватимуть за свого президента на території України", - зазначив Волошин.

Представник дипмісії також запевнив, що посольство всіляко сприяє роботі виборчої дільниці в Москві - виділено приміщення, надана оргтехніка, забезпечений зв‘язок. В приміщенні дільниці розміщена інформація про кандидатів в президенти України.

"При цьому жоден з дипломатів безпосередньої участі у роботі виборчої комісії відповідно до законодавства не бере і на її рішення жодним чином не впливає. Завдання посольства - забезпечити організаційну частину виборів та у співпраці з російськими колегами забезпечити безпеку", - наголосив він.

Читайте також:

Кожен п’ятий українець готовий продати голос на виборах

Тягнибока в Криму зустріли плакатами "Наш президент - Мєдвєдєв"

Усі українці за кордоном зможуть проголосувати на виборах

Українці в Антарктиді самі надрукують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: