Українське судно сіло на мілину в Дарданеллах

Інцидент стався минулої ночі, коли суховантаж втратив керування і протаранив хвилеріз, що захищає одну з гаваней для яхт.

У протоці Дарданелли сіло на мілину судно, що перевозило з України до Алжиру близько 7 тисяч тонн нітрату амонію. Як повідомляє місцеве телебачення, інцидент стався минулої ночі, коли суховантаж втратив керування і протаранив хвилеріз, що захищає одну з гаваней для яхт.

Капітан судна Lady Juliet запросив допомогу у турецьких берегових служб. Тим часом, як повідомляється, рятувальні катери не змогли оперативно прибути в район події.

Місцеве керівництво довгий час вирішувало питання про безпеку робіт зі зняття судна з мілини у зв'язку з тим, що вантаж на Lady Juliet є потенційно вибухонебезпечним.

Зараз суховантаж відбуксирували в безпечне місце, на його борт буде направлено комісію для вивчення пошкоджень і причин втрати керування. Після закінчення інспекції вирішиться питання про можливість продовження руху судна до берегів Алжиру.

Відзначається, що диспетчери берегової служби заздалегідь помітили, що Lady Juliet збився з курсу, але, незважаючи на десятки попереджень, капітан не відповів. Ймовірно, сталися неполадки в системі радіолокації і відмова роботи системи зв'язку.

Читайте також:

Біля берегів Лівану затонуло судно з 83 моряками

Сомалійські пірати звільнили корабель із сімома українцями

Судно екологів атакувало японський китобій біля берегів Австралії

"Аріана" з 24 українцями на борту лежить в дрейфі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: