Українське судно звільнили від арешту в Греції

В "Укррічфлоті" повідомляють, що його судно "Василий Боженко" не знаходиться під арештом на острові Крит, а слідує в новий порт призначення.

Судно "Василий Боженко" українській судноплавній компанії "Укррічфлот" в даний час не знаходиться під арештом і слідує в новий порт призначення.

Про це повідомили в прес-службі "Укррічфлоту". "За станом на 18:00 київського часу теплохід "Василий Боженко" вийшов з першого пункту вивантаження на острові Крит і слідує в другий пункт вивантаження по наміченому графіку", - повідомив прес-секретар Укррічфлоту Максим Арсланов.

Йому важко прокоментувати раніше озвучену Міністерством закордонних справ України інформацію про те, що влада Греції 25 лютого на о. Крит в порту Іракліо заарештувала це судно у зв'язку із заборгованістю за оплату палива. Нагадаємо, в Міністерстві закордонних справ України із засланням на Посольство України в Греції повідомили, що судно "Василий Боженко" заарештували за борги в оплаті пального.

АСК "Укррічфлот" - найбільший морський і річковий перевізник України, до складу якого входить Дніпропетровський, Запорізький, Миколаївський, Херсонський і Чернігівський річкові порти, Запорізький і Херсонський суднобудівельно-судоремонтні заводи.

Читайте також:

У Греції заарештували українське судно

Серед евакуйованих з лайнера в Антарктиді пасажирів є українці

Екіпаж з українцем на борту залишається в полоні сомалійських піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: