Українські астрологи вимагають визнати їх вченими

Астрологи обурені спробою депутатів прирівняти їх до ворожок і екстрасенсів. Вони збираються організувати Народний університет астрології і центр наукових досліджень.

Українські астрологи об'єдналися у Всеукраїнську спілку та зажадали від влади визнати їхню діяльність професією. Тлумачі зірок стверджують, що вони не відносяться до екстрасенсів та ворожок, а є науковцями.

Астрологи навіть хочуть створити Народний університет астрології, та ще й із центром наукових досліджень.

"Дуже часто, коли мова йде про астрологів, говорять про шарлатанів. Але у нас немає капелюхів і плащів, астрологіє дає прогноз", - стверджують вони.

Ще минулої весни в парламенті зареєстрували законопроект, що забороняє діяльність астрологів - поряд із екстрасенсами і хіромантами. Астрологи обурені ініціативою чиновників вписати їх разом із ворожками.

За проектом, на астрологів чекають і великі штрафи. Близько 2 тисяч гривень, якщо спіймають уперше, за повторну спробу - до 5-ти. Поки що розгляд законопроекту було відкладено, а астрологи вирішили виступити на свій захист.

Щоби убезпечитися від шахраїв вони вирішили запровадити свої класифікації і ранги. Серед вимог - вища освіта, уміння складати і розтлумачувати гороскоп, та ще й відчувати клієнта. Для цього зібралися навіть створити Народний університет астрології, щоб займатися самоосвітою, і Центр астрологічних досліджень, який прогнозуватиме ДТП і шукатиме зниклих людей.

Читайте також:

Астрологи: Януковичу доведеться міняти команду і боротися за рейтинги

Нардепи планують заборонити чаклунів та ворожок в Україні

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

Чаклун-провидець став консультантом московської міліції

ВідеоДиплом астролога незабаром може стати українською реальністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: