Українські авіакомпанії скасували найближчі рейси до Вірменії через бойові дії

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські авіакомпанії скасували найближчі рейси до Вірменії через бойові дії

Фото: Посольство України в США

Поблизу Єревана застосовують систему ППО.

Авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" та SkyUp скасували рейси до столиці Вірменії Єревана 5 жовтня через загострення конфлікту в Нагірному Карабаху.

У МАУ поінформували, що за підсумком ризиків було вирішено скасувати четвертий регулярний рейс Київ-Єреван PS611, запланований на понеділок, 5 жовтня, о 17:10 UTC. "Наразі ми прийняли рішення про скасування рейсу 5 жовтня 2020 р. На превеликий жаль, ситуація в регіоні залишається нестабільною", - зазначили у пресслужбі авіакомпанії.

Водночас SkyUp оголосила про скасування рейсів Київ-Єреван 2 і 5 жовтня через застосування системи ППО поблизу столиці Вірменії. "За таких умов авіаперевізник не може ставити під загрозу життя пасажирів. SkyUp продовжував виконувати рейси Київ-Єреван, доки це залишалося безпечним", — заявили в авіакомпанії.

Зазначимо, запеклі бої між арміями Азербайджану та Вірменії почалися минулого тижня. Азербайджанські війська йдуть у наступ в Нагірному Карабасі з метою припинення вірменської окупації, як стверджують в Баку. Водночас в Єревані говорять, що метою Азербайджану є знищення вірменської нації. Єреван і Баку звинуватили один одного в ескалації конфлікту. 

У 1991 році Нагірний Карабах, більшу частину населення якого складали вірмени, "проголосив незалежність" від Азербайджану. Баку спробував повернути регіон силою, після чого спалахнула війна. У 1994 році Азербайджан, Вірменія і так звані самопроголошені "НКР" підписали протокол про перемир'я, проте бойові дії періодично поновлюються.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація