Перейти до змісту
Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

В українській блогосфері розпочалася акція "Хочу на допит в СБУ" у відповідь на допит блогера Олега Шинкаренка, звинуваченого у закликах до насильства відносно президента.

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ" у відповідь на допит блогера Олега Шинкаренка слідчим прокуратури.

Ініціатором акції став журналіст Андрій Чеботарьов, який відгукнувся на заклик Шинкаренка розмістити у своєму блозі записи, котрі були видалені з його ЖЖ.

"Я вважаю, що українська блогосфера не може кинути таку справу на самоплив. Раз їм в СБУ не подобаються наші пости, то хай вони там знають, що нам не подобаються вони. Я пропоную всім небайдужих, всім, для кого словосполучення свобода слова хоч що щось та означає, приєднатися до акції "Я хочу на допит в СБУ ", - заявив Чеботарьов у своєму ЖЖ, де розмістив посилання на записи Шинкаренка, що збереглися в Google-кеші.

Журналіст Максим Біроваш в рамках акції опублікував блог "Вбити Табачника". На підтримку акції висловилися й інші користувачі ЖЖ, Facebook і Twitter.

Нагадаємо, Шинкаренка 29 липня викликали до СБУ на співбесіду щодо записів у його ЖЖ.

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса, Януковича та інше. Особливо зневажливо він ставився у записах до президента.

Служба безпеки України 30 липня взяла письмове свідчення з українського блогера і журналіста про те, що він більше не буде критикувати у різкій формі владу.

Тим часом, СБУ заперечує факт Інтернет-цензури і заявляє про те, що допит Шинкаренка був проведений в рамках роботи з попередження злочинів за статтею 346 Кримінального кодексу – "Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча".

Пізніше Шинкаренко заявив, що не закликав до насильства над посадовцями у своєму "Живому журналі", і дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

Читайте також:

Блогер заперечив звинувачення СБУ про заклики до насильства

БЮТ: СБУ тисне на свободу в Інтернеті

СБУ заборонила блогеру критикувати владу

СБУ: блогер погрожував Януковичу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин