Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські чиновники "загубили" 700 тисяч доларів на лікування героя АТО

Обіцяні родині гроші не видають уже три місяці.

Третій місяць батьки пораненого бійця не можуть відправити його на лікування за кордон через те, що чиновники не перераховують уже виділені гроші. Олександр Петраківський зазнав поранення влітку 2014 року, а після невдалих маніпуляцій у лікарні впав у кому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сашко – спецпризначенець, який на початку війни на Донбасі врятував від розстрілу цілу колону бійців і техніки. У бою під Луганськом розвідник, а нині вже й герой України, зазнав осколкового поранення голови. У лікарню потрапив при тямі. Але під час операції медики помилилися – ввели занадто велику дозу наркозу і трубку для штучного дихання замість трахеї вставили у стравохід. Сашка відправили за кордон - в Ізраїль а потім Польщу. Лікування принесло плоди – він почав пробувати вимовляти слова.

Відео Через чиновників батьки пораненого бійця не можуть відправити сина на лікування за кордон

У червні урядовці пообіцяли відправити Сашка на реабілітацію в США. Єдиною умовою було повернення в Україну для уточнення діагнозу та вирішення всіх паперових питань. Тоді йшлося про два тижні. Але минуло три місяці – а Петраківський досі тут. Мінфін мав переказати 700 тисяч доларів до МОЗу, але туди гроші не прийшли. Од відчаю, аби оплатити лікування, батько Олександра навіть намагався продати синовий орден Героя України.

У ситуацію втрутилися народні депутати. Вони ухвалили звернення до Мінфіну. У міністерстві відповіді на нього не дають. Але родина пораненого здаватися не збирається. Поки триває війни з чиновниками, батьки просять фінансової допомоги на лікування сина-героя. Гроші можна переказати Петру Станіславовичу Петраківському на картку Приватбанка4731 2171 0824 5547.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції