Українські чиновники здають спецномери

ДАІ після оголошення відповідного указу президента вже отримала спецномери з автомобілів Януковича, Балоги та Плюща.

Державна автомобільна інспекція України заявляє, що їй були передані спеціальні номерні знаки автомобілів прем'єр-міністра Віктора Януковича, глави Секретаріату президента Віктора Балоги й секретаря Ради національної безпеки та оборони Івана Плюща.

Про це повідомила прес-служба ДАІ.

Балога Плющ Янукович
УНІАН
Янукович, Плющ і Балога вже здали спеціальні номери зі своїх машин.
Крім цього, Міністерство внутрішніх справ України доручило відповідним підрозділам на місцях забезпечити виконання указу президента Віктора Ющенка про скасування спецномерів для службових машин протягом місяця.

Прес-служба також повідомляє, що загальна кількість виготовлених і закріплених за транспортними засобами спеціальних номерних знаків становить 225.

Прем'єр Янукович вже дав доручення вжити вичерпних заходів на виконання Указу президента України "Про скасування спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів”.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, зокрема, керівникам центральних органів виконавчої влади доручено вжити заходів щодо заміни спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів на знаки, що відповідають державному стандарту.

До 7 грудня МВС, Міністерство транспорту і зв’язку, Міністерство оборони, Міністерство юстиції, а також Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарт) повинні завершити роботу з виконання Указу президента, а їхні керівники проінформувати прем’єр-міністра про її результати.

13 листопада, нагадаємо, президент України Ющенко підписав указ “Про відміну спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів”.

Цим указом Кабміну доручено вжити в місячний термін заходів з відміни спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів. МВС доручено забезпечити вилучення спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів, а також привести свої акти у відповідність з цим указом.

Сьогодні, 14 листопада, віце-прем`єр-міністр України Олександр Кузьмук повідомив, що на виконання Указу Президента про відміну спеціальних номерних знаків на службових автомобілях буде створена робоча група.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: