Українські чоловіки вимирають через спосіб життя

На десять українських дівчат залишилося вісім з половиною чоловіків.

В Україні спостерігається різкий дефіцит чоловіків. Хлопчиків народжується більше, ніж дівчат, але коли настає час одружуватися, їх катастрофічно не вистачає.

Зараз сильної статі на три мільйони менше, ніж слабкої. Це означає, що на десять дівчат залишилося вже не 9 кавалерів, як співається у пісні, а вісім з половиною.

Куди діваються українські кавалери? Експерти в інституті демографії кажуть, що хлопців у підлітковому віці важче вберегти. До 25 років вони нерозважливо готові ризикувати своїм життя.

Чоловіки гинуть в аваріях, під час екстремального відпочинку, але найбільше - на тяжкому виробництві. Та коли від цього всього переліку доля їх вберегла і вони дожили до 45-ти, на них чекає нове випробування. Через те, що чоловіки вважають постидним плакати і не видають своїх емоцій, в них різко збільшується кількість інфарктів та інсультів.

Найкращий спосіб прожити довше, кажуть психологи - це знайти гарну дружину. У родині чоловіки добре нагодовані, що важливо для здоров'я і додає три роки життя, а любляча дружина - найкращий бар’єр для стресів - ще 2 додаткові роки. Тому одружені чоловіки живуть на 5 років довше за одинаків.

Як живуть українські жінки без чоловіків, дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

За двадцять років українців стане менше на 17 мільйонів

В Україні спостерігається різкий дефіцит чоловіків

Івано-Франківськ перетвориться на Лесбос

"Павучиха" поїла клофеліном і ґвалтувала чоловіків

ВідеоЧому вимирають українські чоловіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: