Українські депутати пояснили в Держдумі, чому нам не вигідно вступати в ЄЕП

Україна, ввійшовши до ЄЕП, втратить 5-6 мільярдів доларів.

Втрати української економіки у разі входження до Єдиного економічного простору (ЄЕП) становитимуть приблизно 5-6 мільярдів доларів.

Про це народний депутат України Владислав Лук’янов (фракція Партії регіонів) заявив сьогодні у Державній думі Росії на зустрічі з делегацією депутатської групи Держдуми по зв`язках з українським парламентом.

«Ми зараз говорили про ЄЕП. Так от, з входженням України до ЄЕП втрати української економіки становитимуть на рівні 5-6 млрд. доларів. Що становитиме 3-5% падіння українського ВВП», - сказав В.Лук`янов.

При цьому він висловив переконання, що Україні і Росії вигідно співпрацювати для інтеграції з ЄС.

«Росія бачить себе в Євросоюзі? Мені здається, що так. І ми задекларували, що наша стратегічна мета – стати членом Євросоюзу. Реально зараз, в першу чергу, – це підвищення економічного рівня життя громадян нашої країни. Потрібно в цьому напрямі рухатися», - вважає він.

У свою чергу, народний депутат України від Партії регіонів Вадим Колысниченко відзначив, що Україна вже є членом Світової організації торгівлі і запропонував розглянути можливості співпраці країн у цьому напрямі.

Читайте також:

Депутати відмовились розглядати можливість вступу України до ЄЕП

Янукович назвав умову вступу України до ЄЕП

В митному союзі з Росією Україна щорічно втрачатиме мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: