Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські десантники без єдиного пострілу "захопили" штаб американських військових на навчаннях Saber Junction

У польовому штабі 173-ї десантної бригади США також перебували й італійські спецназівці.

Рота українських десантників з 95-ї бригади на міжнародних навчаннях Saber Junction успішно "захопила" у лісі штаб десантної бригади США разом із італійськими спецназівцями.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Генштаб ЗСУ.

''Джентльмени, складіть вашу зброю!" Прекрасна фраза, з якої почався сьогоднішній день на Сейбр Джанкшн. 9 годин блукання лісами... Рота 13 батальйону 95 десантно-штурмової бригади ЗС України захопила польовий штаб батальйону 173 бригади і групу італійських спецпризначенців. Гарна робота, "єноти"!", - йдеться у повідомленні.

Saber Junction: ''Джентльмени, складіть вашу зброю!" #SaberJunction2018 #SaberJunction Прекрасна фраза, з якої почався...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine П'ятниця, 21 вересня 2018 р.

Один із військових Олексій Бобовніков зазначає, що американські та італійські військові "трохи засумували".

"Хто завгодно засумував б, якби спав-спав, а прокинувся під стволами української десантури. Ще сильніше можна знітитися, якщо знати, що це був штаб їхнього батальйону", - розповідає військовий.

За легендою українські десантники на навчаннях діють як противник, який начебто воює проти 173-ї повітряно-десантної бригади ВС США разом із спецназівцями Італії, Франції та Чехії. Співвідношення сил українських військових до умовних противників 1:4.

Залиште свій коментар

Вибір редакції