Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українці подолали дистанцію за 23 години.

Офіцери Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (ДШВ) у марші-кидку для поранених ветеранів та учасників бойових дій Cateran Yomp 2018 у Великій Британії вибороли "золото".

Про це йдеться на сайті Міноборони.

Представляли Україну шестеро громадян – учасники бойових дій на Сході країни. Троє з них – діючі офіцери Збройних Сил, двоє – звільнені в запас, а також представник Нацгвардії України.

Марш-кидок проходив в горах Шотландії. У змаганнях взяли участь військовослужбовці з десяти країн НАТО та цивільні спортсмени з різних країн світу.

"Особливо запам’яталися круті підйоми, їх було десь чотири, по 800 метрів кожен. Однак ми це змогли. Ми показали хороший результат, діяли однією командою, як прийнято у нас в ДШВ. Також мали змогу поспілкуватися з іноземними колегами, обмінятися думками та досвідом", – каже старший лейтенант Олексій Чушкін.

Щоб отримати "золото", учасники мали подолати дистанцію 87 кілометрів менш, ніж за 24 години. Українці зробили це за 23 години. При цьому, майже половині учасників марш-кидку не вдалося підкорити дистанцію.

Нагадаємо, 26 травня в Україні набув чинності закон № 2396-VIII про перейменування ВДВ на Десантно-штурмові війська з абревіатурою ДШВ. Рішення було ухвалене, щоб уникнути співпадіння з назвою російських Повітряно-десантних військ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції