Українські дипломати в США інфіковані свинячим грипом

Деякі співробітники посольства України у Сполучених Штатах захворіли на грип A/H1N1. Їхнє лікування фінансує дипломатична установа.

У кількох співробітників посольства України в США підозрюють свинячий грип.

"Підтверджено кілька випадків захворювання", - розповіло джерело у посольстві.

Зі свого боку, речник МЗС Валерій Джигун повідомив, що видатки на лікування осіб, у яких запідозрене захворювання свинячим грипом, повним обсягом профінансовано посольством, за рахунок коштів стабфонду.

"Міністр закордонних справ дав доручення щодо опрацювання питання фінансування видатків на медичне страхування співробітників закордонних дипломатичних установ", - пояснив він.

Кількість жертв грипу A/H1N1 по всій планеті продовжує стрімко зростати. Через епідемію свинячого грипу у США президент Барак Обама запровадив надзвичайний стан. Тисячі американців наразі шикуються в черги за щепленнями, сотні хворих лежать у лікарнях.

За прогнозами, взимку в США можуть бути інфіковані 150 мільйонів людей, до 90 тисяч можуть померти від вірусу.

Водночас в Україні поки що офіційно зареєстровано лише два випадки захворювання на свинячий грип. При цьому в сусідній Росії, Румунії, Словаччині та Молдові кількість хворих невпинно зростає, є й летальні випадки. Тому вже висловлюються припущення, що серед українців також поширений новий штам, але його сприймають за звичайні грип та простуду.

Читайте також:

У Москві зафіксовано перший випадок смерті від свинячого грипу

Обаму поставили на чергу для уколу від свинячого грипу

Американська свиня підчепила "свинячий грип" від людини

В Україні за тиждень на грип захворіли понад 45 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: