Українські дипломати закликали ЗМІ Молдови не називати окупований Крим "російським" або "спірним"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна розраховує на те, що всі міжнародні сторони і суб'єкти завжди залишатимуться неупередженими і об'єктивними.

Посольство України в Кишиневі закликало ЗМІ Молдови не називати анексований Крим «російською» або «спірною» територією.

Про це йдеться в повідомленні українських дипломатів Координаційній раді з питань телебачення і радіо Молдови, передає Радіо Свобода.

«Весь цивілізований світ запровадив санкції проти Росії як покарання за анексію Криму, суверенної частини України. Крим не є ні територією Росії, ні «спірною територією». Автономна Республіка Крим і місто Севастополь є територією України, тимчасово окупованою Росією», – йдеться в заяві посольства України.

Окрім того, дипломати нагадали про резолюцію Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року «Про територіальну цілісність України», а також про резолюції від 19 грудня 2016 і від 19 грудня 2017 року «Про ситуацію в сфері прав людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі».

«Україна розраховує на те, що всі міжнародні сторони і суб'єкти завжди залишатимуться неупередженими і об'єктивними, а також проявлять повагу до територіальної цілісності і суверенітету України. Недотримання цих вимог суперечить основоположним принципам міжнародного права», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше у райцентрі Сторожинець на Буковині місцева влада влаштувала у будинку культури святковий концерт до Дня соборності 22 січня. Сцену заходу прикрашала мапа України без окупованого Криму

ВідеоНа Буковині на урочистостях з нагоди Дня соборності показали мапу України без Криму

У райцентрі Сторожинець місцева влада з нагоди пам'ятної дати влаштувала у місцевому будинку культури святковий концерт. На сцені вивісили власноруч намальовану карту нашої держави. Тільки чомусь без півострова, анексованого Росією 2014-го. Зі сцени чиновники вітали присутніх речами про незалежність і територіальну цілісність України.

На Буковині на урочистостях з нагоди Дня соборності показали мапу України без Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції