Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські дороги обладнають шумовими смугами

Вони можуть з'явитися в Україні від 1 вересня.

Шумові смуги на дорогах вищої категорії можуть з'явитися в Україні від 1 вересня.

Про це повідомляє "Урядовий портал" з посиланням на заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе.

Саме 1 вересня нинішнього року набирають чинності зміни у Державні будівельні норми і стосуються як будівництва нових шляхів, так і ремонту старих. Такі смуги можуть проєктувати на узбіччях і ділянках дороги з підвищеною небезпекою. Під час наїзду автомобіля на них водій та інші пасажири відчувають сильний шум і вібрацію,  це змушує інтуїтивно скидати швидкість.

"Проєктування шумових смуг може суттєво підвищити безпеку на дорогах і зменшити кількість можливих дорожньо-транспортних пригод. Тому ми прописали доцільність їх влаштування на найбільших трасах", - зазначає Парцхаладзе. За підрахунками експертів, це може зменшити кількість аварій у чотири-шість разів.

Як повідомлялося раніше, від вересня 2019 року на найбільших трасах України почнуть зводити обов’язкові розриви дорожнього огородження не рідше, ніж через кожні десять кілометрів. Такі розриви будуть використовуватись спецтехнікою для швидкого реагування у разі серйозної ДТП чи надзвичайної ситуації.

ВідеоРекордна кількість чи рекордна вартість: звіт "Укравтодору" обурив українців

Звіт "Укравтодору" цього тижня викликав справжній бум у соцмережах. Чиновникам закидають - грошей на ремонт шляхів ті стали отримувати значно більше, а от ям на дорогах не меншає. В "Укравтодорі" це заперечують. Мовляв, майже все, що запланували - відремонтували. А трактування цифр називають маніпуляцією.  

Рекордна кількість чи рекордна вартість: звіт "Укравтодору" обурив українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції