Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські генії проходять подвійну школу виживання

В Україні немає освітньої системи, котра би виявляла, а потім працевлаштовувала обдарованих дітей.

Ваша дитина геній або цілковита нездара - вся її доля може залежати від рішення вчителя. Педагоги, які буквально продукують таланти, є. Але системи, яка б виявляла, плекала, а затим використовувала вітчизняні суперобдарування, - немає.

"Будь-яку дитину в будь-якій школі можна, скажімо, навчити математиці, тільки для цього треба з нею працювати, зацікавити її", - кажуть вчителі.

Фізико-математичний ліцей-інтернат при національному університеті імені Шевченка збирає обдарованих дітей з усієї України – переможців олімпіад зараховують автоматично, решта охочих складають іспити.

Жорсткий і відбір учителів, передусім, досконалі знання, але чимало відібраних не витримують і півроку.

Любити дітей і свій предмет – більше нічого не треба, каже вчитель фізики, який днями отримав орден за заслуги третього ступеня. Він зазначив, що такого поняття, як геній, не визнає. Його формула успіху - це здатність виконувати великий обсяг роботи і робити це з задоволенням.

Каже, чиновники від освіти надто бережуть дитину від знань.

В міносвіти цим ліцеєм дуже пишаються, незабаром планують відкрити такого ж штибу інженерний.

У інтернаті майбутні Ейнштейни проходять школу виживання не лише інтелектуальну, а й побутову. Вже два місяці немає гарячої води, опалення під великим питанням. За ремонт тепломережі комунальники правлять півмільйона гривень, у школи їх немає.

Міносвіти, якій школа підпорядковується напрям, зігріти своїх геніїв не квапиться. Не потрібні генії державі і після випуску.

Андрій Слюсарчук – вчений-нейрохірург. Окрім того, що практикує по всьому світу, працює над програмою управління нейроном, щоб підвищити людські можливості, крім того, це дасть змогу лікувати залежності та інші розлади психіки.

В Україні його знають лише як людину з надзвичайними здібностями – знає напам'ять 20 тисяч книг, число Пі може назвати до 200 мільйонів. Хоча всі ці показові виступи – суто для привернення уваги до своїх наукових розробок.

"Мені шкода, але визнання своєї країни як вчений я не здобув", - зауважив він.

Читайте також:

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

9-річний школяр став наймолодшим системним інженером Microsoft

Дівчина з Тернопільщини говорить мовою-перевертнем

10-річний школяр знає 10 мов

Дворічна дівчинка стала наймолодшим генієм з IQ 156 балів

ВідеоДе в Україні плекають таланти

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції