Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські геї привітали Азарова зі зміною урядового іміджу

Представники ЛГБТ-спільноти вважають антикризову програму - "великим кроком вперед з боку уряду, який на очах змінює свій імідж з консервативного на більш ліберальний".

Гей-Форум України привітав розроблену урядом прем'єра Миколи Азарова антикризову програму, в якій йдеться, зокрема, про "кризу толерантності" в країні.

"Ми вітаємо той факт, що практично на початку свого шляху кабінет Азарова визнав на рівні закону кризу толерантності в нашому суспільстві", - зазначив лідер Гей-Форуму Святослав Шеремет.

"Звичайно, ми б хотіли бачити в Антикризовій програмі більш детальну розробку цієї проблеми. Але вже зараз необхідність держпідтримки щодо уразливих соціальних груп - це великий крок вперед з боку уряду, який на очах змінює свій імідж з консервативного на більш ліберальний", - наголосив Шеремет.

Антикризова програма, підготовлена Кабміном, була ухвалена Верховною радою 20 травня, а 25 червня підписана президентом. 12 липня цей базовий документ набув чинності.

В розділі 1.1 "Політика підтримки сім'ї, дітей та молоді" констатується, що "на сучасному етапі (в Україні) мають місце ... криза толерантності, прояви ксенофобії ... і наслідки, що їх супроводжують: злочинність". Основним із завдань, які ставляться у зв'язку з цим перед системою органів влади, є "підвищення ефективності державної підтримки вразливих верств населення".

"Як свідчать результати низки соціологічних досліджень, представники ЛГБТ-спільноти (лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендери) є вразливою соціальною групою в контексті нетолерантного ставлення і дискримінації", - йдеться у повідомленні Гей-Форуму.

"Формулювання Антикризової державної програми на 2010 рік щодо толерантності відповідають духу нещодавньої Рекомендації Комітету міністрів Ради Європи "Про заходи щодо боротьби з дискримінацією на підставі сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності", прийнятих за участю української сторони 31 березня цього року", - наголосила прес-служба Гей-Форуму України.

Читайте також:

Учасників Гей-форуму у Львові закидали помідорами і облили майонезом

Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

В Івано-Франківську пройшов марш проти гомосексуалістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції