Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські геї звернулися до Януковича по допомогу

Представники гей-форуму України попросили Віктора Януковича "забезпечити соціальний комфорт" для громадян нетрадиційної секс-орієнтації.

Представники гей-руху України звернулися до президента Віктора Януковича з проханням забезпечити громадянську рівність для сексуальних меншин.

У відкритому зверненні представників 25 молодіжних, правозахисних, гей-лесбійських, благодійних організацій наголошено, що Янукович став "першим українським політиком, який висунув законодавчі ініціативи з забезпечення цивільної рівності геїв і лесбіянок".

Зокрема, як пояснили автори, вони мають на увазі "законопроект тоді ще Януковича-прем'єра, що передбачав заборону дискримінації на підставі секс-орієнтації у сфері трудових відносин".

Представники гей-руху закликали главу держави та інститути громадянського суспільства до спільного виконання двох основних завдань.

"Перша з них - це забезпечення в Україні повної громадянської рівності для ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бі- та транссексуалів – прим. ред.), перш за все - шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства і легалізації існуючих одностатевих сімей", - йдеться у зверненні.

"Друге завдання - це забезпечення соціального комфорту для гомосексуальних, бісексуальних та трансгендерних громадян, в першу чергу, через подолання гомофобії та викорінення упередженого, стигматизуючого ставлення до ЛГБТ", - заявили представники меншин.

Вони зазначили, що "нова влада - це не лише нові надії, але й новий розрахунок".

"Ми розраховуємо на прагматизм нового президента. Прагматизм - це саме той фактор, завдяки якому західні країни розвернулися свого часу обличчям до своїх гомосексуальних громадян", - сказав лідер Гей-Форуму України Святослав Шеремет.

Читайте також:

На Прикарпатті навесні пройде гей-парад

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Учасників Гей-форуму у Львові закидали помідорами і облили майонезом

Геї та лесбіянки влаштували під Києвом рольові ігри

Залиште свій коментар

Вибір редакції