Українські гомосексуалісти пожалілися, що їх ображає міліція

На думку активіста гей-спільноти, міліція збирає незаконні бази даних на людей із нетрадиційною орієнтацією.

Ситуація із дотриманням прав секс-меншин в Україні стабільно залишається складною. Особливо складними є "стосунки" із правоохоронцями.

Про це заявив активіст Правозахисного Центру для геїв та лесбійок "Наш світ" Олександр Зінченков.

За його словами, в рейтингу порушення прав ЛГБТ-спільноти (лесбійки, геї, бісексуали і трансгендерні люди – ред.) лідирують стосунки із правоохоронними органами. Це – майже половина від усіх зафіксованих випадків порушення прав секс-меншин.

"Найбільш значними порушеннями у цій сфері є незаконний збір та зберігання конфіденційної інформації, тобто фотографування, зняття відбитків пальців практично будь-якої людини гомосексуальної орієнтації, яка потрапляє до органів міліції, - за умови, що орієнтація цієї людини стає відомою співробітникам міліції", - розповів Зінченков.

Таким чином, на його думку, міліція збирає незаконні бази даних на людей із нетрадиційною орієнтацією.

Як зазначив Зінченков, по відношенню до ЛГБТ-спільноти часто порушується також право на свободу та особисту недоторканість, право на приватність, свобода мирних зібрань та свобода слова.

"Жодна мирна акція, яку намагалися організувати лесбігеївські організації, не пройшла гладко. Практично всі з них піддавалися контрагресії з боку ультраправих організацій або безпідставно були заборонені органами місцевої влади", - сказав він.

Нагадаємо, у Києві 11 грудня пройшла акція "Права людини у дії, або Наступ "йолок" за соціальні права людей", якій націоналісти погрожували завадити.

Читайте також:

Борці за права податківців та геїв пройшлися по Хрещатику з маршем "Анти-Йолка"

Геї підтримали програму Януковича

У Києві націоналісти збиралися зашкодити акції геїв, але ті так і не прийшли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: