Українські готелі звільнять від податку на прибуток

Віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков запевнив, що готелі, побудовані в найближчі 10 років, будуть звільнені від податку на прибуток.

Верховна рада України в найближчі 2 тижні повинна ухвалити закон про нульову ставку податку на прибуток для всіх готелів, які будуть побудовані в Україні в найближчі 10 років.

Про це заявив сьогодні віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков після ознайомлення з ходом реконструкції столичного стадіону.

Колесніков повідомив, що відповідний закон підготовлений і в найближчі 2 тижні буде переданий до парламенту. "Ми також плануємо зібрати в другій половині квітня світові мережі готелів, оголосити їм про нашу нульову ставку і за "круглим столом" запитати, що ще необхідно світовому туристичному бізнесу, щоб прийти до України", - сказав він.

Колесніков також повідомив, що Міністерство у справах сім'ї, молоді і спорту 24 березня отримає в своє розпорядження туристичну частину Міністерства культури.

Щодо інвестицій в аеропорти, Колесніков відзначив, якщо "в аеропорт "Бориспіль" ми могли б ще залучити інвесторів для будівництва, то в регіони вони ніколи не прийдуть, тому що окупність проекту переходить за 20 років. "Тому ми зараз скорочуємо всі можливі витрати, щоб знайти кошти за 2 роки побудувати три аеропорти, а саме в Львові, Донецьку і Харкові", - сказав він.

Як повідомлялося, перший віце-прем'єр України Андрій Клюєв заявив, що уряд пообіцяв не збільшуватиме податки, а навпаки знизити податковий тиск на підприємства і створити максимальні умови для інвестування.

Читайте також:

Кабмін зібрався знизити податки

Литвин хоче запровадити податок на розкіш

Рада відмовилася вводити податок на нерухомість

ВідеоУкраїнські готелі звільнять від податку на прибуток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: