Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські хакери "Рух8" зламали сайти влади Оренбурзької області і виклали скарги людей

Влада досі не може отримати доступ до ресурсів.

Хакери з української групи "Рух8" заблокували офіційні сайти Оренбурзької області.

У своєму прес-релізі вони повідомили, що заблокувати ресурси вдалось 20 травня цього року. Досі офіційні сайти регіональної влади не працюють.

Група "Рух8" спочатку розмістила повідомлення про те, що в області посилюються заходи безпеки через протести у Казахстані, але згодом повідомлення було видалене. Проте учасники групи скерували домени, в тому числі глави регіону, на свій сайт.

Наразі ж заблокованим досі залишається портал http://оренбургская-область.рф/.

Спеціалістам не вдається розблокувати роботу.

Крім того, в мережу потрапили тисячі звернень мешканців області. В них вони просять владу допомогти знищити шкідників, розплатитися з кредитами, розібратися з головою селища, надати давно обіцяне житло учаснику війни на Північному Кавказі тощо.

Рух8

Нагадаємо, українські хакери кіберальянсу FalconsFlame і Trinity 9 травня зламали сайти терористичної організації "ДНР", а також антиукраїнські російські сайти і сайти російських приватних військових компаній, що діють під протекцією ФСБ в Україні та Сирії. 

Проте часто в роботу українських організацій та компаній втручаються російські хакери. Так, поліція викрила одну з найбільших бот-мереж, яка атакувала сервери різних фірм. Сервери інфікували вірусом Mumblehard. Таким чином, зловмисники отримували доступ до серверів приватних компаній. Загалом бот-мережа складалась із 4 тисяч серверів у 63 країнах. В Україні сервер був розташований на півдні країни та управлявся з Росії.

Відео Хакери, які атакували енергосистему України минулого року, були російськими

Залиште свій коментар

Вибір редакції