Українські хакери "Рух8" зламали сайти влади Оренбурзької області і виклали скарги людей

Влада досі не може отримати доступ до ресурсів.

Хакери з української групи "Рух8" заблокували офіційні сайти Оренбурзької області.

У своєму прес-релізі вони повідомили, що заблокувати ресурси вдалось 20 травня цього року. Досі офіційні сайти регіональної влади не працюють.

Група "Рух8" спочатку розмістила повідомлення про те, що в області посилюються заходи безпеки через протести у Казахстані, але згодом повідомлення було видалене. Проте учасники групи скерували домени, в тому числі глави регіону, на свій сайт.

Наразі ж заблокованим досі залишається портал http://оренбургская-область.рф/.

Спеціалістам не вдається розблокувати роботу.

Крім того, в мережу потрапили тисячі звернень мешканців області. В них вони просять владу допомогти знищити шкідників, розплатитися з кредитами, розібратися з головою селища, надати давно обіцяне житло учаснику війни на Північному Кавказі тощо.

Рух8

Нагадаємо, українські хакери кіберальянсу FalconsFlame і Trinity 9 травня зламали сайти терористичної організації "ДНР", а також антиукраїнські російські сайти і сайти російських приватних військових компаній, що діють під протекцією ФСБ в Україні та Сирії. 

Проте часто в роботу українських організацій та компаній втручаються російські хакери. Так, поліція викрила одну з найбільших бот-мереж, яка атакувала сервери різних фірм. Сервери інфікували вірусом Mumblehard. Таким чином, зловмисники отримували доступ до серверів приватних компаній. Загалом бот-мережа складалась із 4 тисяч серверів у 63 країнах. В Україні сервер був розташований на півдні країни та управлявся з Росії.

Хакери, які атакували енергосистему України минулого року, були російськими

Про це повідомила заступник міністра енергетики США Елізабет Шервуд-Рендал та надала докази. Під час масштабного розслідування ФБР, міністерства енергетики та міністерства внутрішньої безпеки сполучених штатів спеціалісти дійшли висновку, за атакою на енергосистему України стоїть Росія. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: