Українські хактивісти роками використовували "діру" сайту Міноборони РФ, знайдену після загибелі пілота у Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами волонтерів, російські відомства мають ще чимало таких "особливостей".

Українські хактивісти 2 роки використовували вразливість на сайті Міністерства оборони РФ для збору закритої інформації про зарплатні відомості російських військових, які воюють в Україні та Сирії.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник Українського кіберальянса Sean Brian Townsend після оприлюднення інформації про "дірку" на сайті російським виданням Fontanka.ru, завдяки якій стала відома зарплата пілота, збитого у Сирії російського Су-25.

"Фонтанка.ру знайшла діру в сайті МО РФ, якою ми користувалися два роки. А який був чудовий сервіс, щоб отримувати зарплатні відомості іхтамнєтов! Розкажіть убогим, що українські хакери паслися там, як у себе вдома, нехай у них ще раз підгорить", - наголосив він.

Зокрема, хактивіст нагадав публікацію міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, в якій розміщені скріншоти зарплатних відомостей матроса 99-ї тактичної групи Північного флоту РФ (в/ч №74777) Юрія Попова за 2016 рік. Тоді завдяки вразливості на сайті Міноборони Росії стало відомо, що він влітку-восени 2015 року брав участь в окупації Донбасу під прикриттям незаконних збройних формувань "Спарта" та "П'ятнашка", будучи чинним військовослужбовцям РФ і отримуючи зарплату від російського міністерства.

"Те, що знайшла "Фонтанка", не єдина "особливість" сайтів МО РФ, але не будемо їм підказувати", - додав Sean Brian Townsend.

Охохо, Фонтанка.ру нашла дыру в сайте МО РФ, которой мы пользовались два года. А какой был замечательный сервис, чтобы ...

Опубликовано Шоном Таунсендом 6 февраля 2018 г.

Своєю чергою Міноборони РФ опосередковано підтвердило інформацію російського видання.

"У гонитві за цитуванням редакція "Фонтанки" порушила межі допустимого, в тому числі елементарні поняття порядності та етики журналістської діяльності. Використовуючи особисті дані льотчика майора Романа Філіпова, які стали відомими тільки в результаті геройської загибелі в оточенні терористів, дехто Д.Коротков, не вартий і тіні нашого офіцера, отримав доступ до його персональних фінансових звітів. До чого ж треба було опуститися, щоб після цього ще й ухвалити рішення про публікацію персональних даних російського офіцера на сайті засобів масової інформації", - йдеться у повідомленні міністерства на сторінці у соцмережі.

Минобороны России комментирует нарушение редакцией интернет-издания «Фонтанка» элементарной журналистской этики: «В пог...

Опубликовано Минобороны России 5 февраля 2018 г.

Нагадаємо, раніше українські хактивісти зламали електронні скриньки російських військових, які перебувають на Донбасі. Їм також вдалося отримати доступ до поштових адрес 13 регіональних відділень так званої військової комендатури "ДНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції