Українські хактивісти зламали електронні скриньки російських військових, які перебувають на Донбасі

Їм також вдалося отримати доступ до поштових адрес 13 регіональних відділень так званої військової комендатури "ДНР".

Хактивісти українського кіберальянсу зламали електронні скриньки російських військових, які перебувають на території Донбасу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер-розслідувач Михайло Кузнєцов.

"Хактивістами українського кіберальянсу #UCA завершили операцію "Комендант". Мета операції полягала у зламі електронної пошти військових комендатур російських окупаційних військ на території Донецької області та збиранні оперативної інформації", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що хактивістам вдалося отримати доступ до поштових адрес 13 регіональних відділень так званої військової комендатури "ДНР".

"Протягом півроку дані з цих ящиків оперативно передавалися для аналізу волонтерам-розвідникам InformNapalm, співробітникам центру "Миротворець", СБУ і ССО", – додав Кузнєцов.

За його словами, в результаті зламу вдалося ідентифікувати особовий склад усіх регіональних відділень, тип і кількість техніки, а також озброєння, яким володіє цей військовий підрозділ. Ідентифікувати найманців і кадрових російських військовослужбовців, які значилися у звітах щодо порушників; встановити маршрути пересування патрулів військової комендатури; встановити маршрути проходження колон військової техніки з окупованих територій Донецької області. Він зазначив, що також вдалося встановити секретні позиції в місцях проходження військових колон і точну дислокацію підрозділів російських окупаційних військ.

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня, заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування поштою помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував в Мережі частину документів, які українські хакери отримали під час злому пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл з гігабайтом інформації, яку вони взяли з поштової скриньки адміністратора Суркова.

Також у тексті зазначено, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: