Український і російський моряки знайдені мертвими на кораблі в ПАР

Судно "Атлантік Еланд", на якому знайшли мертвих моряків, вийшло з Китаю ще у лютому і вісім місяців невідомо де знаходилося.

Двоє моряків з України та Росії знайдені мертвими на судні "Атлантік Еланд" в південноафриканському порту. Ще двоє громадян Росії госпіталізовані.

За попередніми даними, мова йде про отруєння.

З ПАР надійшло повідомлення, що наприкінці минулого тижня в Річардс Бей (порт у ПАР) прибув Atlantic Eland з російсько-українським екіпажем під мальтійським прапором. Судно управляється пітерською компанією.

За даними з Річардс Бей, судно прибуло з Китаю. Однак за останніми даними, судно вийшло з Китаю, Гонконгу, ще 18 лютого. Де воно весь цей час було, невідомо.

Судно призначене для перевезення накатної техніки - танків, сівалок тощо, накшталт відомої "Фаїни". Відомо, що Китай постачає до Африки багато зброї. Втім, невідомо, де Atlantic Eland знаходився 8 місяців.

Ще один цікавий факт - те, що з 2005-го по липень 2009-го років судно називалося Sindbad Dream і було зареєстровано під прапором Гонконгу. Тобто швидше за все, керувалося китайською компанією. Воно змінило прапор і ім'я в липні цього року, в період, про який ніяких даних про його місцезнаходження немає.

Ро-ро Atlantic Eland - дедвейт 17565 тонн, будівля 1990 року (колишня "Краснодон", до 1996-го - прапори СРСР і Росії), прапор Мальта, оператор Baltic Mercur Joint Stock Co. Росія Санкт-Петербург. Російсько-український екіпаж складався з 28 осіб.

Нагадаємо, ще одним судном з українськими моряками, які знаходяться у полоні піратів, є "Аріана". 2 травня теплохід був захоплений і досі не звільнений. На борту знаходяться 24 члени екіпажу, зв'язок з якими за п'ять місяців у полоні ніхто не зміг встановити.

23 жовтня стало відомо, що пірати погрожують вбити всіх моряків із судна "Аріана" , коли закінчиться паливо і зупиниться дизель-генератор.

Міністр закордонних справ Петро Порошенко повідомив, що такими заявами пірати просто намагаються збільшити суму викупу.

Читайте також:

Українські моряки затопили в Егейському морі грецьке судно

П'яні українські моряки протаранили російський танкер з ураном

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

Українські моряки стали заручниками на Карибах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: