Українські колектори об'єдналися в асоціацію

Члени асоціації обіцяють вибивати гроші з боржників виключно у рамках закону.

В Україні створено Незалежну Асоціацію українських колекторних агентств (НАУКА).

Як повідомили в асоціації, це було зроблено з метою формування незалежного, цивілізованого і прозорого ринку послуг з повернення боргів.

Основним напрямом діяльності створеної асоціації, як вказується в повідомленні, буде взаємодія з державними органами з метою розробки законопроектів, сприяючих нормативно-правовому регулюванню колекторного ринку в Україні. Крім того, об'єднання планує розробляти галузеві документи, які регламентуватимуть колекторну діяльність.

У склад НАУКА увійшли вісім колекторних агентств: "Авеста-Україна", "ІКСПОІНТ", "Незалежне колекторне агентство" (НКА), "Агентство комплексного захисту бізнесу "Дельта М", Національне колекторне агентство "ЗЕНІТ", "Бізнес Безпека", "Creditexpress LLC", і "Укрфінанси".

Як відзначають учасники об'єднання, асоціація має намір сформувати статистичну і аналітичну звітність про діяльність колекторних компаній. Крім того, колектори планують сформувати інформаційну базу для розробки стратегії розвитку учасників колекторного бізнесу з метою підвищення ефективності їх діяльності.

Як відзначив президент НАУКА і генеральний директор "ІКСПОІНТ" Роман Кривошеєв, Асоціація спробує "знайти оптимальною схему співпраці і налагодити трикутник стосунків "клієнт-банк-колектор".

"Асоціація має намір відстежувати факти недобросовісної практики на українському колекторному ринку і не допускати впливу на господарську діяльність своїх учасників або узгодження конкурентної поведінки", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції України і представники колекторних компаній досягли домовленості про те, що діяльність колекторів в Україні буде регулюватися абсолютно новим базовим законом.

Читайте також:

Українським кредитним спілкам загрожує масове банкрутство

Вкладники банків припиняють депозитну паніку

Кількість проблемних кредитів зросла на чверть

НБУ ліквідував проблемний банк у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: