Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські колонії облаштують спеціальними телефонами і апаратами для відеозв'язку

Бориспільська колонія - перша в Україні, яка отримала такий телефонний апарат.

Відтепер рідні в'язнів можуть бачитись і говорити з арештантами не кілька разів на рік, а хоч щодня. Українські колонії почали облаштовувати спеціальними новими телефонами та апаратами для відеорозмов. Дзвонити можна будь-коли і без нагляду, на заздалегідь погоджені з дирекцією номери. До кінця року планують облаштувати всі місця позбавлення волі такими машинами. І додати до них планшети, які невільники купуватимуть самостійно. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Бориспільська колонія - перша в Україні, яка отримала телефонний апарат, із якого можна навіть вести відеопереговори. Вхід у систему буде нелегким, інакше захисту буде мало і в'язні можуть дистанційно порушувати закон. Правоохоронці підслуховувати не будуть, але запис розмов в архіві зберігатиметься.

Інтернет-пакет коштуватиме 20 гривень на місяць. За нього платитимуть самі арештанти або ж їхні родичі. Один апарат коштує 12 тисяч гривень. На всі тюрми інвестор витратить три мільйони доларів, але це не волонтерство, у компанії вважають, що зможуть на цьому заробити.

Міністерство юстиції не може натішитися: і підпільні тефони ліквідують, і до Європи наблизяться. А засуджені, мовляв, можуть собі ці блага дозволити.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

ВідеоКолонії облаштовують спеціальними телефонами й апаратами для відеорозмов

Залиште свій коментар

Вибір редакції