Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські компанії починають розбудовувати дороги в європейських країнах

Українські інфраструктурні компанії починають освоювати європейські ринки та експортувати не тільки сировину та товари, але й конкурентні послуги з будівництва та ремонту доріг.

"Автомагістраль-Південь" стала першою українською дорожньо-будівельною компанією, яка вийшла на європейський ринок. Компанія ООО "Автомагістраль-Південь" підписала контракт із Державною адміністрацією автомобільних доріг республіки Молдова у присутності міністра економіки та інфраструктури країни Кирила Габуріча вартістю майже 30 млн євро без урахування ПДВ на ремонт 85 км дороги М3 Кишинів-Джурджулешти, яка веде до міжнародного порту Джурджулешти. Цей контракт - частина програми "Дорожній сектор", яка фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку.

"Цьогоріч Україна вперше почне будувати дороги сусіднім країнам. Сьогодні компанія "Автомагістраль-Південь" підписала контракт с Молдовою. У нас були сильні конкуренти із Італії, Румунії, Туреччини, але ми, українці, запропонували найнижчу ціну, при найвищій якості. Я вважаю, що це перша перемога українських дорожніх будівельників у Східній Європі. Ми виходимо на дуже капіталомісткі ринки. І постачаємо на ці ринки не пшеницю чи метал, а наші послуги! Будувати дорогу поїдуть українські спеціалісти та робітники. В Молдову рушить наша спеціальна дорожня техніка, самоскиди, асфальтобетонний завод. Валютна виручка потече в Україну, а не навпаки", - говорить генеральний директор компанії "Автомагістраль-Південь" Микола Тимофеєв. 

Проектом передбачені капітальні ремонтні роботи на самій дорозі, розбудова тротуарів, будівництво мосту, встановлення дорожньої розмітки та знаків. Більшість матеріалів, які будуть використовуватись при ремонті молдавського автошляху – українського виробництва.     

Як зазначив пан Габуріч, це дуже важливий контракт і напрям, адже цей автошлях веде до порту Джурджулешти на Дунаї. Крім того, за словами міністра, ремонт цієї дороги полегшить проїзд екстрених служб та місцевих жителів по регіону. Кирило Габуріч зазначив, що дуже важливо, щоб роботи були виконані в зазначений термін та якісно. 

Компанія "Автомагістраль-Південь" - лідер дорожньо-будівельної галузі України і один із найбільших підрядників "Укравтодору". Підприємству належить 15 сучасних виробничих баз, більше 700 одиниць дорожньо-будівної техніки. В "Автомагістралі" працюють 2,5 тисяч співробітників. У 2017 році компанія відремонтувала більше 500 км автомобільних доріг.

Вибір редакції