Українські комуністи хочуть новий Комінтерн

Компартія України виступила ініціатором створення нового Комуністичного інтернаціоналу.

Комуністична партія України ініціює створення нового Комінтерну. 

Петро Симоненко
УНІАН
Українські комуністи ініціювали створення в світі нового Комінтерну.
Про це заявив другий секретар ЦК КПУ, народний депутат Верховної ради України п'ятого скликання Ігор Алєксєєв на Міжнародній зустрічі комуністичних і робітничих партій, що проходить 3-5 листопада в Мінську. 

За словами представника КПУ, “в умовах глобалізації світового капіталу, нам, комуністам, усім істинно лівим силам, як повітря необхідно посилити процес інтернаціоналізації комуністичного й робітничого руху, процес інтернаціоналізації промислового, аграрного й “білокомірцевого” пролетаріату. Процес інтернаціоналізації всіх людей найманої праці в боротьбі за свої права проти гніту капіталу. Нам потрібен новий, сучасний Комінтерн".
 
Алєксєєв заявив, що Компартія України готова виступити організатором підготовки й проведення Установчої конференції зі створення Комінтерну. 

Як повідомляє прес-служба КПУ, в Міжнародній зустрічі комуністичних і робітничих партій “90-та річниця Великої Жовтневої соціалістичної революції. Актуальність і життєвість її ідей. Комуністи в боротьбі проти імперіалізму, за соціалізм” беруть участь представники 69 лівих партій із 62 країн Європи, Африки, Азії, Америки, Австралії. 

Із привітанням до учасників і гостей наради звернувся президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: