Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Петро Симоненко підтвердив, що разом із Геннадієм Зюгановим планує проведення спільної акції у Львові.

Компартія України та КПРФ мають намір провести спільну акцію у Львові, підтвердив лідер КПУ Петро Симоненко на прес-конференції в Донецьку 15 травня.

"Ми розмовляли з Геннадієм Андрійовичем Зюгановим (лідер КПРФ – прим. ред.) І вважаємо, що ми повинні, комуністи, показати, що наші устремління - це повага суверенітету держав і України, і Російської Федерації. Ми повинні показати сьогодні, що комуністи будуть все робити, для того щоб захистити правду історії", - заявив він.

Симоненко зазначив, що події 9 травня у Львові показали "поглиблення процесу фашизації суспільства, який перейшов із загальних розмов у практичну площину".

"Я думаю, що тут вже треба не тільки говорити зі співчуттям про те, що сталося, а треба боротися, вибачте, проти цієї нечисті" , - резюмував він.

Про точну дату проведення спільної акції Симоненко не повідомив.

"Ми обговорюємо питання про проведення спільної акції. Чи буде це напередодні 22 (червня – прим. ред.), чи буде це раніше чи пізніше ...", - сказав він.

При цьому Симоненко зазначив, що спільною акцією у Львові комуністи хочуть показати, що "ми глибоко поважаємо один одного, ставимося з повагою до наших традицій, і показати що за ось цю правду історії, треба сьогодні, об'єднуючи зусилля, боротися".

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові сталися зіткнення між представниками націоналістичних сил і представниками партій КПУ, "Родина", "Русское единство". У сутичках постраждали 17 людей. Один із членів "Свободи" був госпіталізований з кульовим пораненням із травматичного пістолета.

Загалом міліція за цими фактами порушила 5 кримінальних справ. Інцидент практично викликав дипломатичний скандал між Росією та Україною: у Москві жорстко назвали виступи українських націоналістів "екстремістськими проявами".

Читайте також:

У Львові почалися арешти націоналістів у справі про 9 травня

Жириновський зажадав заборонити львів’янам в’їзд у Росію

Україна відзвітує перед Росією за львівських "відморозків"

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: