Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські консули в Лондоні можуть залишитися просто на вулиці, - "Гроші"

Міжнародний скандал може трапитися через переділ нерухомості в самому центрі Києва.

Ще в 1992 році Міністерство закордонних справ та патріотична організація Фундація ім. Олега Ольжича, уклали взаємний договір оренди на 99 років. Згідно з цією домовленністю фундація  віддала власну будівлю в центрі Лондона під посольство України у Великій Британії. Натомість українське Міністерство закордонних справ запропонувало громадській організації влаштуватися в Києві, в будівлі на вулиці Мазепи 6а, що має назву Садиба Іпсіланті.

Проте КМДА, незважаючи на статус архітектурної пам’ятки, продали цю будівлю в 2014 році. Новим власником, за словами представників фундації, став Руслан Журило, відомий кримінальною справою НАБУ стосовно махінацій підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".  Він і намагається виселити членів фундації.

Зараз громадська організація чекає реакції Міністерства закордонних справ. Але там поки мовчать. Якщо найближчим часом влада не втрутиться в конфлікт, члени організації будуть подавати в суд Великої Британії, аби повернути собі лондонську будівлю. Якщо фундація переможе,  українським консулам доведеться шукати нове приміщення.

Детальніше про це розслідування дивіться в сюжеті програми "Гроші" за посиланням:

Нагадаємо, журналістські розслідування програми "Гроші" будуть відкривати інформаційний тиждень щопонеділка о 22:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції