Українські курсанти в чужих морях

Навчальні катери ВМС України “Сміла” і “Нова Каховка” в другій половині липня відвідають порти Туреччини, Болгарії і Румунії.

СВМІ ім. П.С.Нахімова (Фото: sevastopol-adm.gov.ua)
СВМІ ім. П.С.Нахімова (Фото: sevastopol-adm.gov.ua)
Як повідомили у прес-центрі командування ВМС Збройних Сил України, катери відбудуть із Севастополя до берегів Туреччини 14 липня. На їх борту перебуватимуть 56 курсантів третього та четвертого курсів Севастопольського військово-морського інституту (СВМІ) ім. П.С.Нахімова, які проходитимуть двотижневу морську практику, виконуватимуть завдання з бойової підготовки.

За інформацією прес-центру, командир походу перший заступник начальника СВМІ ім. П.С. Нахімова капітан 1 рангу Віталій Шабала, напередодні виходу в море зазначив, що головне завдання цього плавання – набуття досвіду морської практики майбутніми офіцерами ВМС, а також демонстрація українського Військово-морського прапора в іноземних країнах.

Катери здійснять похід за маршрутом: Тузла (Туреччина) – Варна (Болгарія) – Констанца (Румунія) – Одеса – Новоозерне – Севастополь (Україна).

Як планується, у Тузлі курсанти побувають у Військово-морській академії ВМС Туреччини, а у Варні відвідають Військово-морську академію ВМС Болгарії ім. Вапцарова, курсанти та студенти якої на навчальному кораблі ВМС Болгарії “УК-421” неодноразово заходили в Севастополь і були гостями СВМІ ім. П.С. Нахімова.

На переході морем майбутні офіцери українського флоту отримають досвід морської практики. В ході морського походу кожен курсант виконуватиме обов’язки за обраним фахом.

Похід навчальних катерів триватиме до 31 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: