Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські лікарні отримають медичне обладнання, яке простоювало без роботи більше трьох років

Усього 13 952 одиниці загальною вартістю на момент передачі 68,8 мільйона гривень.

Майже 14 тисяч одиниць спеціальної медичної техніки та устаткування на загальну суму 68,8 мільйона гривень передадуть українським лікарням на безоплатній основі.

У Мінекономрозвитку зазначили, що відповідна техніка та устаткування перебувають на балансі Державного матеріального резерву України та не використовується за призначенням 3-5 років, однак є цілком придатні для роботи у медичних закладах.

Відповідну ініціативу Мінекономрозвитку уряд підтримав 8 травня.

"Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі. Щоб передача була прозорою та чесно – передамо усе Міністерству охорони здоров'я для подальшого розподілення до лікарень України" – заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Серед переліку обладнання, яке підлягає передачі згідно рішення уряду, є комплекси рентгенівської діагностики, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень, маски, кисневі концентратори тощо. Усього 13 952 одиниці загальною вартістю на момент передачі 68,8 мільйона гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції