Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські льотчики на новорічне свято злетіли в небо, попри погану погоду

В такий спосіб вони попрощалися зі старим роком і привітали новий.

Традиційно в небі провели 2019-й українські пілоти. Рік видався для них успішним, адже вони встановили кілька світових рекордів та здійснили унікальні перельоти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Є така традиція: 31 грудня українські пілоти не йдуть у лазню, а піднімаються у повітря. Але цього разу протии була погода – вітер аж гнув арматуру. Молоді льотчики витягли свої машини, прогріли та сховали назад в ангар. Лише досвідчені чекають – до Житомира підходить новий фронт, похмурі хмари несуть сніг, а з ним і зменшення вітру.

Відео Рекорди, перемоги й унікальні перельоти: чим відзначився 2019 рік для українських пілотів

Минулий рік виявився для них успішним, адже встановили кілька світових рекордів та здійснили унікальні перельоти. Про святкування на льоту і чому зберегти багаторічну традицію заледве вдалося - дивіться далі.  

Рекорди, перемоги й унікальні перельоти: чим відзначився 2019 рік для українських пілотів

Першими злітають колишні військові льотчики, за ними пілоти-інструктори. Маленькі літачки вітер весело розгойдує у різні боки. Відлетіти хоча б на 30 кілометрів від рідного аеродрому не відважуються навіть найдосвідченіші. А з першими сніжинками усі борти приземляються. Льотний 2019 рік завершено. "Ми закінчили політ, і погода теж закінчилася", - констатують вони.

Як уже повідомлялося, сильний вітер і дощ не зіпсував свята малої авіації у Житомирі. Туди зібралося майже 80 літаків.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції