Українські льотчики, які загинули в Афганістані, працювали на іншу державу

Українські вертолітники працюють на боці інших держав через неправильну військову політику України, зокрема, скорочення професіоналів та низьку оплату.

У збитому в Афганістані вертольоті МІ-26 загинули військові, які мали досвід як українські миротворці. Але їхня остання місія в "гарячій точці" була не від України.

Раніше повідомлялося, що четверо з шести загиблих українців були зі Львівщини.

Загинули два офіцери і два прапорщики – велика родинна трагедія, де сиротами залишилися малолітні діти. Звільнені у запас військові ще 2-3 роки тому брали участь у миротворчих місіях України.

Цього разу професійні вертолітники виконували гуманітарну місію на боці іншої держави.

Прес-секретар 13-го армійського корпусу, котрому підпорядкований полк вертолітників, Віктор Шубець повідомив, що жодна з родин поки не зверталася за допомогою в організації похорону, і тіла на батьківщину ще не доставлено.

Військовий експерт Микола Гуцуляк зауважив: те, що українські вертолітники працюють на боці інших держав - наслідок неправильної військової політики України. Зокрема, це непродумані скорочення професіоналів та низька оплата.

"Наші вертолітники мають дуже добру школу, дисципліновані, і показали себе у всіх місіях ідеально. На них є запит. Ринок пілотів-вертолітників безумовно існує, за ним стежать служби всіх країн, є списки”, - розповів експерт.

Не завжди вертолітники самі налагоджують контакти для служби у місіях іншої держави, каже Гуцуляк, частину з них вербують у найманці.

Попри те, що українські спецслужби намагаються чинити цьому опір, військові все одно шукатимуть шляхи "продати" свій досвід. Бо, нажаль, Україна нині не потребує їхніх навиків, і залишається країною, що лише "кує" кадри, додав експерт.

Читайте також:

Четверо загиблих в Афганістані українців були з Львівщини

Українців в Афганістані збили під час надання допомоги населенню

Всі загиблі в катастрофі вертольота в Афганістані - українці

В Афганістані збили вертоліт з українцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: