Українські заробітчани побились з італійською поліцією

Спроба італійської поліції конфіскувати мікроавтобуси українців ледь не закінчилась силовим протистоянням з сотнями заробітчан.

Римські карабінери дивом уникли силового протистояння з українськими заробітчанами. Причиною конфлікту стала спроба італійської поліції конфіскувати мікроавтобуси українців, що здійснюють перевезення з Італії до України.

Як повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький, у неділю, 29 березня, карабінери оточили одну з двох стоянок у Римі, звідки відправляються мікроавтобуси до України, поблизу станції Остієнце.

Самі карабінери пояснили, що прибули у відповідь на звернення жителів кварталу, нібито незадоволених наявністю стоянки, після чого почали конфіскацію транспортних засобів.

Городецький зауважив, що у цей момент ситуація досягла найбільшого загострення, оскільки сотні жінок кинулися захищати водіїв, ледь не спровокувавши силовий конфлікт. Деякі з них на знак протесту лягли на землю перед мікроавтобусами, щоб не допустити їхньої конфіскації.

Після тривалих переговорів, проведених з представниками правоохоронних органів начальником консульського відділу посольства України в Італії Русланом Семенченком, головою Християнського товариства українців в Італії та двома депутатами міської ради італійської столиці, карабінери погодилися не конфісковувати мікроавтобуси і обмежилися лише кількома штрафами.

Городецький також зазначив, що, за інформацією джерел, які заслуговують на довіру, причиною облави могла бути заява організації, що контролює іншу римську стоянку мікроавтобусів і яка хотіла в такий спосіб позбутися конкурентів.

Українці масово приймають російське громадянство

Люди Тимошенко та Балоги шукають роботу через біржу праці

Заробітчанам пропонують перераховувати гроші у Пенсійний фонд

З 2000 року з України виїхали 1,5 млн. заробітчан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: