Українські моряки арештованого в Греції судна припиняють голодування

Причиною арешту судна стали борги по зарплаті екіпажу і матеріально-технічному забезпеченню та позов екіпажу та кредиторів судновласника.

Посольство України в Грецькій Республіці повідомило про арешт грецькими властями 20 липня в порту Пірей судна Captain Valentin K. (прапор Панами, підприємство-оператор судна Chester Shipping Ltd.), на борту якого знаходяться 18 членів екіпажу, всі - громадяни України.

За даними дипломатичної установи, причиною арешту стали борги по зарплаті екіпажу і матеріально-технічному забезпеченню та позов екіпажу та кредиторів судновласника.

13 серпня відбулася зустріч представників посольства та судновласника з екіпажем на борту судна. У ході зустрічі було з'ясовано, що порушення нормального режиму харчування членів екіпажу пов'язане, зокрема, з відмовою, починаючи з першої половини дня 13 серпня, всіх членів екіпажу, у тому числі кока виконувати свої функціональні обов'язки.

Посольством з'ясовано, що судно забезпечено продуктами харчування і водою на 1,5 місяці. Найближчим часом, буде вирішене питання поповнення на судні запасів пального та введення до раціону моряків свіжих овочів та фруктів.
За повідомленням представників зазначеної компанії, питання репатріації моряків вирішуватиметься після отримання в кінці серпня – на початку вересня дозволу суду на перебазування судна з торгового рейду до промислової зони порту, що, відповідно до чинних нормативів, надасть право судновласнику забезпечити повернення всіх членів екіпажу на Батьківщину. Справа продовжує перебувати на контролі у Посольстві України в Греції та в Департаменті консульської служби МЗС України.

Пояснення представника судновласника і запропонований ним графік вирішення трудового конфлікту членів екіпажу задовольнило. Було досягнуто згоди моряків відновити з 14 серпня виконання ними своїх функціональних обов"язків.
Справа перебуває на контролі в посольстві України в Греції та в Департаменті консульської служби МЗС України.

Читайте також:

Біля Іспанії знайшли корабель, схожий на зниклий російський суховантаж

Звільнені від піратського полону українці прибули в кенійський порт

Українські митники затримали російську "Святу Анну"

В Океанії затонув пором з 117 людьми на борту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: